Časté otázky

Zde jsou uvedené odpovědi na nejčastější otázky, které nám pokládají naši zákazníci. Jestli odpověd nenajdete, napíšte nám.

Nahráte slovenčinu aj do môjho auta?

V našej ponuke máme slovenčinu a češtinu iba pre niektoré značky. Vývoj je často zdĺhavý a niekedy sa nám nedarí tak, ako by sme si to predstavovali. Napriek tomu sa snažíme stále zvyšovať počet systémov, ktoré vieme prehrať do slovenčiny a češtiny. Zoznam značiek, pre ktoré sme slovenčinu alebo češtinu úspešne dokončili nájdete tu.

Moje auto je stále v záruke, neprídem o ňu?

Naša slovenčina (aj čeština) je iba rozšírením originálneho programu a je možné ju kedykoľvek vrátiť do pôvodného stavu. Autorizované servisy s nami väčšinou spolupracujú, pričom slovenčina alebo čeština nie je dôvodom pre stratu záruky. Bohužiaľ nájdu sa aj servisy, ktoré naše úpravy neschvaľujú a záruku na auto so slovenčinou odmietajú poskytnúť. Ak na taký servis natrafíte, obráťte sa na nás a my vám odporúčime servis, kde vám záruku uznajú.

Slovenčina mi zmizla, čo mám robiť?

Nepanikárte, stačí Vám zavolať a spoločne nájdeme najvhodnejší termín pre vrátenie slovenčiny alebo češtiny do Vášho auta. Často sa stáva, že pri aktualizácii ovládacieho systému a pri zložitejších servisných úkonoch v servise slovenčinu alebo češtinu vymažú, ale nebojte sa, vrátenie slovenčiny aj češtiny zrealizujeme zdarma aj s dojazdom.

Čo potrebujeme vedieť pred nahrávaním slovenčiny?

Slovenčinu alebo češtinu pripravíme na mieru pre Vaše auto, preto potrebujeme poznať jeho identifikačné číslo (VIN kód), ktorý nájdete v malom a veľkom technickom preukaze, ale aj na karosérii.

Nezodpověděli jsme Vaši otázku?

Napíšte nám a my Vám co nejrychleji všechny Vaše otázky zodpovíme.
Chcete znát odpověď hned? Zavolejte nám zdarma na 0800 606 923.

1
Prídeme za vami
ušetríte drahocenný čas a peniaze za cestu
2
Vložíme slovenčinu
na mieru pre Vaše auto
3
Ukážeme preložený systém
všetko komplet predvedieme a naučíme Vás ovládanie
4
2 roky ručíme
za naše úpravy uskutočnené
na vozidle

Spýtajte sa nás
slovencinadoaut.sk
Aká je cena inštalácie?
Napíšte nám, aké auto máte a my Vám obratom odpovieme